LogoTranspShade

Piece konwekcyjno-parowe retigo

25 lat innowacji

Piece konwekcyjno-parowe Retigo dostarczają kucharzom na całym świecie doskonałą technologię, umożliwiającą przygotowanie potraw najwyższej klasy. Piece linii VISION odpowiadają w szczególności na potrzeby wymagających użytkowników kładących nacisk na jakość i prostą obsługę. Ich podstawową cechą jest elegancka prostota. Gustowny czarny panel sterowania i wypracowany design tworzą własny, niepowtarzalny styl. Przejrzysty wyświetlacz LCD jest przewodnikiem użytkownika w procesie programowania i wprowadzania ustawień urządzenia.

Urządzenia Retigo stanowią połączenie wyjątkowych rozwiązań technicznych, które pozwolą zaoszczędzić pieniądze, jednocześnie pomagając dbać o środowisko. Rozwiązania zastosowane w celu oszczędności zużycia wody i energii zapewniają bezkonkurencyjny zwrot inwestycji.

Retigo

Co cechuje piece konwekcyjno-parowe Retigo?

Wielofunkcyjność urządzenia

Retigo Vision potrafi zastąpić kilka tradycyjnych urządzeń gastronomicznych na znacznie mniejszej powierzchni, zapewniając jednocześnie większą wydajność i skuteczność obróbki potraw.

Intuicyjne sterowanie

Sterowanie piecem jest łatwe do opanowania, precyzyjne i wygodne, a wszystkie najważniejsze parametry są łatwo dostępne na głównym ekranie - cały proces pracy pieca jest pod Twoją stuprocentową kontrolą.

Trzy lata gwarancji

Jako jedyne piece konwekcyjno-parowe na rynku, urządzenia Retigo cieszą się trzyletnim okresem gwarancji producenta.

Obróbka wielopółkowa

Jednoczesne przyrządzanie różnego rodzaju potraw bez mieszania się smaków ani zapachów pozwala zaoszczędzić czas i przyspieszyć wydawanie posiłków. Funkcja timera poszczegółnych półek w Retigo Blue.

Wydajna izolacja

Potrójna szyba w drzwiach, specjalna izolacja komory o grubości 50 mm oraz automatyczne zatrzymanie wentylatora przy otwarciu drzwi skutecznie minimalizują straty ciepła.

Oszczędzanie wody i energii

Szczelna izolacja, rekuperacja ciepła w standardzie, zintegrowany wymiennik ciepła oraz ekonomiczne mycie automatyczne redukuje koszty eksploatacji do absolutnego minimum.

Wyjątkowe efekty gotowania na parze

Zaawansowany system tworzenia pary zapewnia piękny kolor, wspaniały smak i konsystencję przy zachowaniu maksimum wartości odżywczych. Automatyczne dostosowywanie parametrów ułatwia pracę z piecem.

Trwałe, solidne wykonanie

Bezkonkurencyjna bezawaryjność oraz wzorowa trwałość dzięki wykonaniu z grubych blach ze stali nierdzewnej AISI 304 oraz minimalnym wykorzystaniu tworzyw sztucznych.

Łatwe utrzymywanie czystości

Piece Retigo są standardowo wyposażone w ekonomiczny system automatycznego mycia, a zaokrąglone krawędzie w komorze ułatwiają zachowywanie higieny w kuchni.

Wybierz swoją serię pieców Retigo

Maximus gdansk piec retigo orange

Seria modeli pieców konwekcyjno-parowych RETIGO Orange Vision jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników nieposiadających wysokich wymagań co do ilości funkcji, ale kładących nacisk na wysoką jakość i prostą obsługę panelu dotykowego. W odróżnieniu od serii Blue Vision, piece Orange Vision, zostały wyposażone przede wszystkim w kluczowe funkcje. Elegancki funkcjonalny design podkreśla prostotę urządzenia, wyświetlacz diodowy LED umożliwia z kolei łatwe dokonywanie ustawień i sterowanie.

Maximus gdansk piec retigo orange plus

Seria pieców konwekcyjno-parowych Retigo Vision Orange Plus to zupełnie nowy standard, który łączy w sobie niesamowitą prostotę obsługi dzięki intuicyjnemu 7” ekranowi dotykowemu z systemem Vision Controls oraz świetnemu wyposażeniu w podstawowej wersji, m.in. książka kucharska na 99 programów, taktowanie wentylatora czy zdalne zarządzanie danymi. Szeroka gama konfiguracji pozwala na dopasowanie urządzenia do potrzeb każdej kuchni. Orange Plus oferuje doskonały stosunek ceny do wydajności.

Maximus gdansk piec retigo blue

RETIGO Blue Vision to seria modeli pieców konwekcyjno-parowych RETIGO Vision z najwyższej półki. Poszczególne piece zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoiły potrzeby użytkowników. Obsługa odbywa się za pomocą panelu dotykowego, oferującego szybki dostęp do wszystkich kluczowych i specjalnych funkcji. Wszystkie modele są w wersji podstawowej wyposażone w funkcję automatycznego mycia, Easy Cooking oraz klapkę odprowadzania pary i 6 punktową sondę termiczną.

Co zyskujesz, kupując piec Retigo w Maximus?
maximus realizacje wyspa polnoc 4 scaled

Jako autoryzowany dystrybutor pieców konwekcyjno-parowych Retigo, firma Maximus oferuje kompleksową obsługę sprzedaży. Konsultując się z nami, mają Państwo pewność, że wspólnie dobierzemy piec idealnie dopasowany do Państwa potrzeb i możliwości. Do ceny pieca naliczamy korzystny rabat. Ponadto, w cenie pieca uwzględniona jest usługa wniesienia sprzętu oraz jego montażu. Nasz autoryzowany serwis podłącza piec pod wyciągnięte media oraz rejestruje u producenta trzyletni okres gwarancji. Wykwalifikowany doświadczony kucharz przeprowadzi szkolenie personelu tak, aby maksymalnie wykorzystywał on możliwości pieca konwekcyjno-parowego. Świadczymy opiekę posprzedażową zarówno w okresie gwarancji jak i po jej zakończeniu, więc w razie jakichkolwiek problemów z urządzeniem wspólnie z Państwem pracujemy nad ich rozwiązaniem.

Usługi uwzględnione w cenie pieca konwekcyjno-parowego:
Konsultacja i dobór sprzętu
Transport towaru
Wniesienie urządzenia
Montaż sprzętu
3 lata gwarancji!
Szkolenie z obsługi pieca
Szczegółowe informacje o piecach