LogoTranspShade

Zmywarki gastronomiczne Gdańsk

Przedstawiamy Ci naszą ofertę zmywarek gastronomicznych w Gdańsku, które charakteryzują się niezwykłą wydajnością i bezawaryjnością. Nasze zmywarki są nie tylko niezawodne, ale także proste w obsłudze, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i energię. Dzięki zaawansowanej technologii nasze zmywarki zapewniają doskonałe wyniki czyszczenia i dezynfekcji naczyń, sztućców i innych akcesoriów gastronomicznych. Bez względu na rozmiar Twojej restauracji, mamy odpowiednią zmywarkę, która sprosta Twoim potrzebom, a także meble gastronomiczne i wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do codziennego wykonywania obowiązków w kuchni.

Oferujemy bogaty wybór zmywarek dla gastronomii, w tym:

  • zmywarki do mocno zabrudzonych naczyń;
  • zmywarki tunelowe;
  • zmywarki do naczyń i szkła z pompą spustową lub pompą wspomagającą;
  • zmywarki z rekuperacją do garnków;
  • zmywarki kapturowe;
  • zmywarki z dozownikiem płynu myjącego;
  • zmywarko-wyparzarki do szkła;
  • i wiele więcej!

Oferta profesjonarnych zmywarek gastronomicznych

Jako wyróżnieni statusem jednego z  autoryzowanych dystrybutorów sprzętu gastronomicznego z oferty RM Gastro i RED FOX, dumnie proponujemy Państwu modele QQI oraz modele NT – sprawdzone, wydajne i niezawodne.

Wyróżnia nas także status oficjalnego punktu serwisowego – oferujemy gratisowy montaż oraz usługi serwisowe, także po zakończeniu gwarancji.

Polecamy się również w kwestii doboru akcesoriów i płynów eksploatacyjnych: współpracując z Maximusem zyskują Państwo pewność, że artykuły są dopasowane i najwyższej jakości.

maximus gdansk zmywarka nt rm gastro

Akcesoria do zmywarek gastronomicznych w Gdańsku

Oferujemy bogaty wybór akcesoriów do zmywarek gastronomicznych w Gdańsku, które pomogą Ci w jeszcze bardziej efektywnym użytkowaniu Twojego sprzętu. Nasze akcesoria są wysokiej jakości, trwałe i funkcjonalne. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. kosze na sztućce, kosze na talerze i misy, siatki do mycia delikatnych naczyń, uchwyty na szklanki oraz stojaki do suszenia. Dostarczamy również specjalne kosze do mycia szkła, które zapewniają delikatną i bezpieczną obsługę filiżanek, kieliszków i innych szklanych naczyń, wózki do transportu koszy oraz podstawki pod zmywarki.