LogoTranspShade

Meble gastronomiczne Trójmiasto

Wśród naszej bogatej oferty znajdziesz różnorodne meble gastronomiczne w Trójmieście, które idealnie wpisują się w charakter restauracji, barowy czy cukierniczy! Oferujemy stoły, krzesła, ławki, lady barowe, bufety, a także specjalne rozwiązania dostosowane do potrzeb cateringowych i bankietowych. Znajdziesz u nas meble ze stali nierdzewnej, w tym m.in. półki, regały, okapu, stoły, szafy, umywalki czy podstawki, a także standardowe krzesła i przewijaki, urządzenia grzewcze czy miejsca do spożywania posiłków.

maximus realizacje papaj 8
maximus realizacje paslek 6 scaled

Meble nierdzewne na wymiar

Standardowe meble z katalogu nie zawsze dopasują się do przestrzeni, w której planowana jest kuchnia, ale to wcale nie jest powód do zmartwień. Oferujemy zlecenie wykonania mebli nierdzewnych na wymiar tak, aby w pełni dostosować mebel do pomieszczenia w lokalu klienta. W ten sposób umożliwiamy maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni kuchni oraz dostosowujemy obszar roboczy zgodnie z życzeniem klienta.

Ergonomiczne i solidne meble dla gastronomii w Trójmieście

Oferowane przez nas meble są solidne, ergonomiczne i estetyczne. Zespół Maximus posłuży Ci fachowym doradztwem i zapewni kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu wyposażania gastronomii w Trójmieście i okolicach. Pomagamy w doborze odpowiednich urządzeń, projektowaniu przestrzeni, optymalizacji układu kuchennego oraz dopasowaniu wyposażenia do indywidualnych potrzeb i budżetu klienta.

Skorzystaj z naszej oferty i stwórz przestrzeń, która zachwyci Twoich klientów!