LogoTranspShade

Urządzenia gastronomiczne

 

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości urządzeń gastronomicznych w Gdyni, które są nieodzowne w branży gastronomicznej i mogą znacząco ułatwić prowadzenie Twojego lokalu. Kuchnie gastronomiczne są jednym z kluczowych elementów każdego zaplecza. Oferujemy kuchnie gazowe i elektryczne, które charakteryzują się solidnym wykonaniem, łatwością obsługi oraz regulacją temperatury. Niektóre modele posiadają także piekarniki lub palniki wok, umożliwiając różnorodne sposoby przygotowywania potraw.

Dysponujemy także piecami konwekcyjno-parowymi, czyli wszechstronnymi urządzeniami, które umożliwiają pieczenie, gotowanie na parze i grillowanie. Wyposażone w intuicyjne panele sterujące, indywidualnie dopasowane funkcje i opcje samooczyszczenia stanowią niezastąpiony element profesjonalnej kuchni. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń gastronomicznych w Sopocie, a następnie składania zamówień hurtowych i detalicznych.

Profesjonalne urządzenia gastronomiczne na Pomorzu

W naszej ofercie znajdziesz także profesjonalne urządzenia do produkcji lodów, frytkownice o różnych pojemnościach i funkcjach, bemary, warniki do makaronu, opiekacze i noże do kebabów, grille do steków, tostery przelotowe i wiele więcej! Nasze maszyny i ciągi kuchenne są nie tylko łatwe w obsłudze i trwałe, ale również pozwalają na tworzenie różnorodnych potraw i napojów, które zachwycą Twoich klientów! Mamy specjalne oferty dla właścicieli kawiarni, cukierni i restauracji. Zapraszamy do zakupów w sklepie Maximus!