LogoTranspShade

O naszej firmie

O Maximusie słów kilka...

Firma Maximus powstała w 2011 r. Zbudowana została dzięki wieloletniemu doświadczeniu założyciela w branży gastronomicznej. Wyrosła z pasji i zamiłowania do tej dziedziny pracy, a także z dużej wiedzy na temat możliwości technologicznych współczesnych, nowoczesnych urządzeń gastronomicznych. 

Przez lata Maximus dał się poznać jako profesjonalny i zaufany partner w inwestycjach na całym Pomorzu oraz sprawdzony i autoryzowany serwisant sprzętu gastronomicznego.

maximus realizacje wyspa polnoc 4 scaled
maximus targi food to go scaled

Certyfikowani i doceniani

Przez ponad dekadę naszej działalności staliśmy się certyfikowanym punktem sprzedażowym oraz serwisowym wiodących marek gastronomicznych. Nasze usługi zostały sprawdzone przez setki klientów, a jako, że stawiamy na długotrwałą współpracę, wielu z nich zostało naszymi stałymi partnerami. Grono to stale się powiększa – liczymy, że w przyszłości obejmie również Państwa.

jaroslaw marczewski kurt scheller 2 scaled
Szechlem Mechlem
Szechlem Mechlem
27 Październik 2023
profesjonalna i miła obsługa, szybka dostawa, produkt solidny, zgodny
Igor Wójcik
Igor Wójcik
5 Wrzesień 2023
Profesjonalnie. Polecam!
BIURO PROJEKTOWE JERZY SEROKA
BIURO PROJEKTOWE JERZY SEROKA
27 Sierpień 2022
Profesjonalizm. Współpraca to czysta przyjemność.
Teja Kandula
Teja Kandula
7 Marzec 2022
jedno z najlepszych miejsc do kupowania sprzęt kuchenny do gastronomii.. szukam miejsca, w którym możemy kupić rzeczy gastronomiczne w 3 miastach. tutaj znalazłem najlepsze ceny. naprawdę dobra komunikacja, obsługa.. zrobili wszystko na czas. tylko jeden telefon przyszli następnego dnia, aby wykonać usługę.. czego potrzebujemy więcej.. chłopaki są bardzo pomocni.. Dziękuję Maximusie.. jesteś najlepszy w całym Gdańsku.. polecam gorąco..

Możesz nam zaufać

Maximus Gdańsk jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma nieprzerwanie od 2011 roku. W ten sposób udowadniamy naszą terminowość i uczciwość w prowadzeniu działalności. Dla Państwa ważny certyfikat uczestnika Rzetelna Firma to kolejny sygnał świadczący o jakości świadczonych usług – nie zostaną Państwo z nieuregulowanymi należnościami.

0 lat

Działalności na rynku

0 +

Dokonanych sprzedaży

0 +

Wykonanych zleceń serwisowych

Co oferujemy?

Najlepszy sprzęt

Oferujemy produkty tylko najwyższej jakości, o długim okresie gwarancji i zawsze w korzystnych cenach.

Profesjonalna obsługa

Nasze długoletnie doświadczenie w branży pozwala nam dobrać optymalne rozwiązanie dla każdego biznesu gastronomicznego.

Czas realizacji

Realizujemy każde zlecenie i zamówienie najszybciej, jak to tylko możliwe!

Fachowe doradztwo

Na każdym etapie realizacji służymy poradą opartą o nasze doświadczenie, tak aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z rozwiązania.

Projektowanie

Oferujemy zaprojektowanie przestrzeni lokalu zgodnie z wymaganiami sanepidu.

Sprawdzony serwis

Sprawny i szybki serwis - dojeżdżamy do klienta, a prace wykonują certyfikowani i doświadczeni serwisanci.

Opieka posprzedażowa

W Maximusie stawiamy na długotrwałe relacje z klientem - służymy pomocą przy ew. naprawach, reklamacjach czy serwisach pogwarancyjnych.

Prezentacje sprzętu

Oferujemy prezentację najnowszych rozwiązań gastronomicznych połączoną z degustacją przygotowanych potraw.

Finansowanie

Pomagamy w zdobywaniu źródeł finansowania dzięki współpracy z firmami leasingowymi.

Jesteśmy aktywni

Maximus poza realizowaniem montaży w restauracjach, hotelarstwie i innych lokalach gastronomicznych bierze też udział w rozmaitych eventach i konkursach – mieliśmy okazję być dumnym sponsorem wielu takich wydarzeń na całym Pomorzu. Za nasz wkład w tego typu imprezach oraz za współpracę przy realizacjach otrzymaliśmy liczne podziękowania i nagrody.

maximus stoczniowiec
strefa

Wspieramy lokalny sport

Maximus jest dumnym sponsorem drużyn sportowych z Gdańska – wspieramy szczypiornistów z Torus Wybrzeża Gdańsk, piłkarzy z gdańskiej Lechii a także do samego końca sponsorowaliśmy gdańską drużynę hokejową MH Automatyka Stoczniowiec.