LogoTranspShade

Piec do pizzy Pomorskie

 

Wśród naszej bogatej oferty znajdziesz piece do pizzy na Pomorzu. Wybór sprawdzonych urządzeń sprawi, że Twoje dania będą smakować jeszcze lepiej! Oferujemy różne rodzaje pieców do pizzy, w tym tradycyjne piece na drewno, piece gazowe oraz piece elektryczne. Każdy z tych typów ma swoje unikalne cechy i zalety, a my pomożemy Ci wybrać odpowiedni piec do Twoich potrzeb!

Nasze piece są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić doskonałe rezultaty pieczenia. Dodatkowo sprawią, że każda pizza będzie miała idealnie chrupiący spód i soczyste wnętrze. Oferujemy w głównej mierze wielopoziomowe, elektryczne piece do pizzy z okapem i bazą, jednakże z najdziesz u nas także tradycyjne piece na drewno lub gaz. Oferujemy piece takich marek jak Hendi, Moretti Forni, P21, RM Gastro czy Stalgast. Skontaktuj się z nami i powiedz nam, czego potrzebujesz! Jesteśmy ekspertami w wyposażaniu gastronomi w Trójmieście i okolicznych miejscowościach!

Tradycyjne piece do pizzy na Pomorzu

Dysponujemy tradycyjnymi piecami do pizzy w wersji gazowej lub gaz+drewno. Każdy z nich składa się z estetycznej kopuły, która oszczędza miejsce i maksymalnie wykorzystuje zalety konstrukcji. Zarówno kopuła, jak i powierzchnia kuchenna są w całości wykonane z cegły ogniotrwałej. To ręcznie robione piece do pizzy, projektowane i opracowane przez profesjonalnych rzemieślników. Dostępne kilka wariantów, łączy je doskonałą efektywność energetyczna i minimalne zużycie paliwa.
Oferta obejmuje również akcesoria, takie jak łopaty do wkładania pizzy, kamienie do pieczenia pizzy czy termometry!