LogoTranspShade

Akcesoria barmańskie Gdańsk

 

Oferujemy akcesoria barmańskie w Gdańsku. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziesz bogatą ofertę produktów niezbędnych do przygotowywania idealnych drinków! Nie tylko ułatwią Ci codzienne wykonywanie pracy, ale również podkreślą Twój profesjonalizm za barem. Jednym z kluczowych elementów zestawu barmańskiego jest shaker do koktajli. Oferujemy shakery wykonane ze stali nierdzewnej o pojemności 500 ml lub 700 ml czy shakery typu twin 828 ml. Znajdziesz u nas także modele 3-częściowe w stylu japońskim vintage idealne do przygotowywania różnorodnych napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Dzięki wysokiej jakości wykonania zapewniają skuteczne mieszanie składników bez obaw o ich wylanie. Zapraszamy!

Niezbędne elementy dla barmana

Do precyzyjnego odmierzania ilości alkoholu podczas przygotowywania drinków, polecamy miarki barmańskie – opcje oferowane przez nas są wykonane z trwałego metalu i posiadają dwie strony z różnymi pojemnościami, najczęściej jest to 25/50 ml, ale mamy także warianty 20/40ml. Kolejnym niezbędnym elementem zestawy jest łyżka barmańska. Oferujemy najpopularniejsze o długości 30 cm, wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wyposażone w mieszadło i łyżkę do odmierzania składników, są idealne do przygotowywania i serwowania napojów, zapewniając elegancki wygląd i pełen profesjonalizm.

Aby zapewnić klarowność i odpowiednią konsystencję drinków, proponujemy sitko do koktajli barmańskich. Nasza warianty mają precyzyjnie wykonane otwory, które skutecznie odcedzają napoje. Ergonomiczna rączka zapewnia wygodne użytkowanie, a łatwość czyszczenia utrzymuje wysoki poziom higieny.