Festyn westernowy na zakończenie lata

maximus gdansk marylin bar grill koler (4)

Dnia 2 września 2023 na pożegnanie sezonu letniego właściciele Marilyn Bar w Straszynie zorganizowali do amerykańskiego wystroju lokalu westernowy festyn, na którym z przyjemnością gościliśmy. Wśród atrakcji, poza dmuchaną zjeżdżalnią dla najmłodszych, znalazł się pokaz amerykańskiego radiowozu, rodeo na byku, puszkowanie lokalnego piwa, fotobudka 360 stopni oraz oczywiście poczęstunek, w którego przygotowaniu pośredniczyliśmy – załoga eventu miała do dyspozycji naszego grilla KÖLER Relish v4, który całe popołudnie pracował na pełnych obrotach i stanął na wysokości zadania.

Wspólnie żegnaliśmy ciepłe dni

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć takie wydarzenie oraz ułatwić serwowanie pysznych kiełbasek gościom. To kontynuacja naszej kilkuletniej współpracy z barem Marilyn, w ramach której dostarczyliśmy sprzęt kuchenny, codziennie umożliwiający działalność lokalu. Mogą państwo zapoznać się z innymi naszymi realizacjami tutaj.

maximus gdansk marylin bar grill koler (3)
maximus gdansk marylin bar grill koler (1)

Grill gazowy KÖLER - co go charakteryzuje?

Sprzęt produkowany przez firmę KÖLER poradzi sobie w każdych warunkach – zarówno w domowym zaciszu, jak i w zastosowaniach profesjonalnych. Dzięki pięciu palnikom i zróżnicowanym akcesoriom z pomocą urządzenia można przygotować nie tylko tradycyjne kiełbaski czy szaszłyki, ale także potrawy niekojarzące się z grillowaniem – takie jak pizza, lasagne czy naleśniki.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym filmem przedstawiającym funkcje grilla, który mieliśmy wypożyczyć na festyn w Marilyn Bar.

Maximus gdansk Koler Relish v4